Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Smęcino

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

280 000 zł3 066 m² 91,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W miejscowości Manowo czeka na Was działka o powierzchni 3066 m2. Zlokalizowana na ulicy Brzozowej, w bliskim sąsiedztwie drogi dk11; dojazd do działki drogą asfaltową. W Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Polna

Cewlino(Smęcino + 23 km)

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną na sprzedaż! Działka na sprzedaż pod Koszalinem! 900m2 n sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży działkę z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Spore

Spore(Smęcino + 25 km)

298 000 zł3 043 m² 97,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z linią brzegową Jeziora Spore, gmina Szczecinek. 3040 m2. Działka z linią brzegową Jeziora Spore, gmina Szczecinek. 3040 m2. Idealne miejsce na własna posiadłość nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Krosino(Smęcino + 14 km)

1 490 000 zł168 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:43 955 m²

Szczecineckie Biuro Nieruchomości 5 gwiazdek oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni aż 4,4 ha, z własnym lasem, dużym stawem i graniczącą z rzeką Parsęta,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Bobolice(Smęcino + 12 km)

120 000 zł25,76 m² 4 658,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka na sprzedaż - centrum Bobolic Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,76 m2, położona na II piętrze w budynku w centrum Bobolic, 4 km od Jeziora. Mieszkanie opróżnione.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wierzchowo

Wierzchowo(Smęcino + 16 km)

320 000 zł64 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolno- leśna o pow. 6,4 ha w gminie Wierzchowo, działka rolno- leśna o pow. 6,4 ha w gminie Wierzchowo, powiat szczecinecki, zachodniopomorskie. Grunt rolny, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Włoki

Włoki(Smęcino + 24 km)

180 180 zł1 638 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1638 m , położona w miejscowości Świeszyno w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oznaczona numerem 397/22 jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Lubogoszcz

Lubogoszcz(Smęcino + 15 km)

45 000 zł3 340 m² 13,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy ( budowa domu mieszkalnego). Działki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie wsi Lubogoszcz ok. 24 km od Szczecinka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino(Smęcino + 23 km)

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Parcela gładka, równa, w kształcie prostokąta. Zdecydowanym atutem jest kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Smęcino,zachodniopomorskie

179 000 zł68 m² 2 644,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W bliskiej odległości od miasta Bobolice, ale już w gminie Tychowo na nowego właściciela czeka 3 pokojowe mieszkanie na parterze. Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 67,7 m2 i składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smęcino

Smęcino,zachodniopomorskie

189 000 zł68 m² 2 791,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij